Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
i polityka prywatności.

Kto jest administratorem danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest firma G2Soft Sp. z o.o. Warszawa, ul. Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa, zarejestrowana w: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000748837.

Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego

Odwiedzając naszą stronę zostawiasz adres IP oraz podpis przeglądarki. Są to dane potrzebne w celach analitycznych. Zakładając konto w naszym Systemie podajesz adres e-mail. Możesz podać również imię, nazwisko, firmę, stanowisko, ilość dni urlopu. Te dane są potrzebne do poprawnego świadczenia usługi elektronicznej Systemu.

Ciasteczka

Nasza strona i System korzystają z ciasteczek (cookies). Zawsze możesz je wyłączyć lub usunąć w przeglądarce.

Logi

W logach działania systemu znajdują się informacje o wybranych działaniach w systemie, w szczególności informacje o błędach których przejrzenie przez programistę pozwoli naprawić problem. Logi nie są nikomu udostępniane.

Szyfrowanie

Serwis działa przy wykorzystaniu szyfrowanej transmisji HTTPS, dzięki czemu wpisywane dane nie są podglądane przez osoby postronne. Hasło użytkownika do systemu jest szyfrowane w bazie danych.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Twoje dane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu będziesz mógł się zalogować i korzystać z Systemu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc loginu użytkownika, którego nie można zmienić). Administrator również może przeglądać, modyfikować i usuwać te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa. Masz również prawo złożenia skargi do organu nadzorczego do spraw ochrony danych osobowych.

Gdzie przesyłamy dane

Twoje dane mogą być przesyłane do firm z których usług korzystamy tj. firmy hostingowej, biura rachunkowego w przypadku usług płatnych, Google w celach analitycznych.

Dane kontaktowe

Adres do kontaktu w sprawach ochrony danych osobowych: urlopy@g2soft.pl
Adres pocztowy: G2Soft Sp. z o.o. ul. Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa.